Aktualności
2018-03-20 PORADNIK WIELKANOCNY
Szanowni Klienci, właśnie zakończyliśmy prace nad kolejnym wydaniem Poradnika, który już od jutra będzie dostępny w naszych sklepach Zbyszko – BEZP...
2018-01-10 NOWOŚCI
Już od dziś w naszych sklepach pojawią się kolejne nowości. Zapraszamy wszystkich smakoszy flaków wołowych oraz tatara wołowego na zakupy do naszyc...
2017-12-06 PORADNIK ŚWIĄTECZNY
Szanowni Klienci, już od jutra w naszych galeriach dostępny będzie bezpłatny Poradnik Świąteczny przygotowany specjalnie z okazji zbilżających się ...

Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy ZBYSZKO oraz otwarciami nowych placówek poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowiska:

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

- Umowę o pracę

Zatrudnimy pracowników do działu handlowego – sprzedawców

Wymagania:

- Znajomość obsługi kasy fiskalnej

- Wymagane doświadczenie w pracy w handlu

Zakres obowiązków:

- Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

- Przygotowanie i umieszczenie prawidłowych oznaczeń cenowych

- Dbałość o estetyczny wygląd sklepu

- Właściwa ekspozycja towarów

Zatrudnimy pracownika działu produkcji i rozbioru

Wymagania:

- Mile widzialne doświadczenie na podobnym stanowisku

Zgłoszenia w formie CV prosimy przesyłać na adres email: rekrutacja@zm-zbyszko.pl