Aktualności
2017-06-12 NOWOŚĆ! Delikatesy ZBYSZKO
Szanowni Klienci! Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową odsłonę sklepów firmowych ZBYSZKO. Galerie Mięs i Wędlin poszerzają swoją ofertę o wyse...
2017-04-05 Nowe stoisko na Hali Gnom
Szanowni Klienci, Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu dzisiejszym otworzyliśmy kolejne stoisko firmowe na hali targowej Gnom w Łodzi ...
2016-08-11 Brzeziny - nowy sklep firmowy
Jest nam niezmiernie miło poinformać, iż w dniu 11.08.2016 r. otworzyliśmy nasz kolejny sklep firmowy w Brzezinach przy ul. Modrzewskiego 2, blisko...

O firmie

Zakłady Mięsne ZBYSZKO powstały w drugiej połowie lat 90. Jest to firma rodzinna założona przez Zbigniewa Kruka, który chcąc podzielić się z Państwem swoim doświadczeniem w przetwórstwie mięsa i produkcji wędlin, wprowadził markę ZBYSZKO na łódzki rynek przetwórstwa mięsnego. 

Od początku działalności, misją zakładów jest łączenie indywidualnych potrzeb i smakowych upodobań Klienta z wysoką jakością wyrobów, co pozwoliło im w szybkim tempie znaleźć się wśród wiodących producentów tej branży. Dziś, firma prowadzi sprzedaż detaliczną w ponad pięćdziesięciu sklepach firmowych oraz hurtową - w kraju i za granicą. 

Z powodzeniem sięgamy po środki unijne, czego efektem jest nowoczesny, wybudowany zgodnie z najnowszymi standardami, Zakład Uboju Trzody i Bydła oraz Rozbioru Mięsa, który powstał w 2005 roku.

Nasza kadra specjalistów dba o to, aby produkty trafiające na Państwa stoły spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Konsumentów. Doskonale znamy obowiązujące normy produkcji, które zezwalają na szeroki margines możliwości pod względem składu wyrobu, jednakże filozofia Firmy oraz wieloletni kontakt z Klientem detalicznym i hurtowym nigdy nie pozwalały nam na odstąpienie od obowiązujących od czasu powstania Firmy wysokich standardów. 

Nasze wyroby są bezpieczne dla każdego Klienta, cechują się wysoką jakością, niezwykłym smakiem, a także składem surowcowym, który świadczy o wielkich tradycjach i bezpieczeństwie zastosowanych technologii.

Dbałość o środowisko naturalne, higiena pracy oraz stała kontrola weterynaryjna surowca,  a także funkcjonujący w naszym zakładzie system HACCP składają się na gwarancję zdrowia i bezpieczeństwo wyrobów

Ponadto własny, specjalistyczny tabor samochodowy pozwala nam na samodzielny odbiór żywca i jego transport we właściwych warunkach. Dzięki temu bardzo dobrze znamy źródło pochodzenia naszego mięsa. Dbamy o humanitarne i bezstresowe warunki przewozu, wyładunku oraz uboju zwierząt. Współpracujemy w tej dziedzinie długofalowo ze średnimi i dużymi gospodarstwami rolnymi w Polsce.

Aktualności
NEWS
NOWOŚĆ! Delikatesy ZBYSZKO

Szanowni Klienci!

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową odsłonę sklepów firmowych ZBYSZKO. Galerie Mięs i Wędlin poszerzają swoją ofertę o wyselekcjonowane produkty idealnie komponujące się z naszymi wędlinami oraz różnymi gatunkami mięs. Nie masz pomysłu na obiad - przyjdź do naszego sklepu i skorzystaj z kompleksowej oferty. Tradycyjna lada wędlin, charakterystyczne dla nas stoisko mięsne z wołowiną, wieprzowiną, cielęciną czy drobiem, oryginalne włoskie wędliny, produkty garmażeryjne, sosy do mięs, przyprawy, makarony, nietuzinkowe dodatki - to tylko krótki zarys gamy produktów jakie będą mogli Państwo kupić w naszych sklepach.

W sobotę 10.06.2017 otworzyliśmy pierwszy sklep w wyżej zaprezentowanej formule w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Wojska Polskiego 42. Serdecznie zapraszamy!

NEWS
Nowe stoisko na Hali Gnom

Szanowni Klienci,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu dzisiejszym otworzyliśmy kolejne stoisko firmowe na hali targowej Gnom w Łodzi przy ul. Dolnej 5. Serdecznie zapraszamy na zakupy szczególnie w okresie przedświątecznym.

Stoisko czynne jest w godzinach otwarcia hali.

ZAPRASZAMY!

 

 

NEWS
Brzeziny - nowy sklep firmowy

Jest nam niezmiernie miło poinformać, iż w dniu 11.08.2016 r. otworzyliśmy nasz kolejny sklep firmowy w Brzezinach przy ul. Modrzewskiego 2, blisko Biedronki.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego sklepu.