Aktualności
2018-10-25 Zbieraj naklejki i kupuj produkty Zwieger w super cenie
   
2018-01-10 NOWOŚCI
Już od dziś w naszych sklepach pojawią się kolejne nowości. Zapraszamy wszystkich smakoszy flaków wołowych oraz tatara wołowego na zakupy do naszyc...
2017-12-06 PORADNIK ŚWIĄTECZNY
Szanowni Klienci, już od jutra w naszych galeriach dostępny będzie bezpłatny Poradnik Świąteczny przygotowany specjalnie z okazji zbilżających się ...

Eksport

Od samego początku głównym celem działalności Firmy jest wysoka jakość i niepowtarzalny smak produktów. Wierni tradycyjnym recepturom, nieustannie dbamy o wprowadzanie innowacji w dziedzinie technologii wyrobu. Status naszej Firmy na łódzkim rynku branży mięsnej ośmiela nas do ciągłego poszerzania profilu działalności.

Dotychczasowe doświadczenia handlowe, nowoczesne rozwiązania technologiczne i wyspecjalizowane zaplecze transportowe, pozwalają nam na podejmowanie współpracy z nowymi partnerami krajowymi i zagranicznymi. 

Nasza firma posiada niezbędne zdolności produkcyjne i technologiczne w działalność eksportowej, którą prowadzimy głównie w kierunku krajów zachodnich Unii Europejskiej. Eksportujemy mięso wołowe i wieprzowe (ćwierćtusze kompensowane, przody wołowe, pistole wołowe i inne).

Nie bez znaczenia dla eksportu jest lokalizacja Zakładów, które położone są w podłódzkim Bedoniu – Wsi, w odpowiedniej odległości od łódzkiej aglomeracji miejskiej i jednocześnie w pobliżu ważnych dróg krajowych i międzynarodowych: 

DK nr.72: Konin – Turek – Poddębice – Łódź – Brzeziny – Rawa Mazowiecka.
DK nr.14: Łowicz – Stryków – Łódź – Zduńska Wola – Sieradz – Złoczew – Walichnowy
DK nr1, E75: Gdańsk – Toruń – Łódź – Częstochowa – Cieszyn  (granica państwa)
Autostrada A2, E30: Nowy Tomyśl – Poznań – Łódź

Posiadamy również własną flotę samochodów ciężarowych i dostawczych, a zamówiony towar dostarczamy w każde miejsce do każdego kontrahenta. Zapewniamy gwarancję niezmienności przewożonego towaru w czasie transportu. Posiadamy licencję wspólnotową na wykonywanie transportu międzynarodowego drogowego przewozu rzeczy i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika. Nasi spedytorzy przez cały okres trwania transportu nadzorują przepływ Państwa towaru, pozostając w Państwa dyspozycji, celem przekazania najnowszych informacji dotyczących zakupionego towaru.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
Aktualności
NEWS
Zbieraj naklejki i kupuj produkty Zwieger w super cenie

 

 

NEWS
NOWOŚCI

Już od dziś w naszych sklepach pojawią się kolejne nowości. Zapraszamy wszystkich smakoszy flaków wołowych oraz tatara wołowego na zakupy do naszych sklepów.

Na wybranych placówkach przeprowadzimy specjalnie dla Państwa degustacjie.

Poniżej przedstawiamy plan degustacji na najbliższe dni:

1. Sklep firmowy w Łodzi przy ul. Armii Krajowej - czwartek 11.01.2018 - między 10:00 a 14:00

2. Sklep firmowy w Łodzi przy ul. Zakładowej - piątek 12.01.2018 - między 10:00 a 14:00

3.Sklep firmowy w Andrespolu  przy ul. Rokicińskiej - sobota 13.01.2018 - między 9:00 a 13:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

NEWS
PORADNIK ŚWIĄTECZNY

Szanowni Klienci, już od jutra w naszych galeriach dostępny będzie bezpłatny Poradnik Świąteczny przygotowany specjalnie z okazji zbilżających się Świąt Bożego Narodzenia. Znajdziecie w nim Państwo między innymi: porady, ciekawostki, przepisy oraz propozycje na świąteczny stół.

Życzymy udanej lektury i zapraszamy do naszych Galerii.

Zaznaczamy, iż nakład jest limitowany.