Aktualności
2017-06-12 NOWOŚĆ! Delikatesy ZBYSZKO
Szanowni Klienci! Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową odsłonę sklepów firmowych ZBYSZKO. Galerie Mięs i Wędlin poszerzają swoją ofertę o wyse...
2017-04-05 Nowe stoisko na Hali Gnom
Szanowni Klienci, Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu dzisiejszym otworzyliśmy kolejne stoisko firmowe na hali targowej Gnom w Łodzi ...
2016-08-11 Brzeziny - nowy sklep firmowy
Jest nam niezmiernie miło poinformać, iż w dniu 11.08.2016 r. otworzyliśmy nasz kolejny sklep firmowy w Brzezinach przy ul. Modrzewskiego 2, blisko...

Eksport

Od samego początku głównym celem działalności Firmy jest wysoka jakość i niepowtarzalny smak produktów. Wierni tradycyjnym recepturom, nieustannie dbamy o wprowadzanie innowacji w dziedzinie technologii wyrobu. Status naszej Firmy na łódzkim rynku branży mięsnej ośmiela nas do ciągłego poszerzania profilu działalności.

Dotychczasowe doświadczenia handlowe, nowoczesne rozwiązania technologiczne i wyspecjalizowane zaplecze transportowe, pozwalają nam na podejmowanie współpracy z nowymi partnerami krajowymi i zagranicznymi. 

Nasza firma posiada niezbędne zdolności produkcyjne i technologiczne w działalność eksportowej, którą prowadzimy głównie w kierunku krajów zachodnich Unii Europejskiej. Eksportujemy mięso wołowe i wieprzowe (ćwierćtusze kompensowane, przody wołowe, pistole wołowe i inne).

Nie bez znaczenia dla eksportu jest lokalizacja Zakładów, które położone są w podłódzkim Bedoniu – Wsi, w odpowiedniej odległości od łódzkiej aglomeracji miejskiej i jednocześnie w pobliżu ważnych dróg krajowych i międzynarodowych: 

DK nr.72: Konin – Turek – Poddębice – Łódź – Brzeziny – Rawa Mazowiecka.
DK nr.14: Łowicz – Stryków – Łódź – Zduńska Wola – Sieradz – Złoczew – Walichnowy
DK nr1, E75: Gdańsk – Toruń – Łódź – Częstochowa – Cieszyn  (granica państwa)
Autostrada A2, E30: Nowy Tomyśl – Poznań – Łódź

Posiadamy również własną flotę samochodów ciężarowych i dostawczych, a zamówiony towar dostarczamy w każde miejsce do każdego kontrahenta. Zapewniamy gwarancję niezmienności przewożonego towaru w czasie transportu. Posiadamy licencję wspólnotową na wykonywanie transportu międzynarodowego drogowego przewozu rzeczy i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika. Nasi spedytorzy przez cały okres trwania transportu nadzorują przepływ Państwa towaru, pozostając w Państwa dyspozycji, celem przekazania najnowszych informacji dotyczących zakupionego towaru.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
Aktualności
NEWS
NOWOŚĆ! Delikatesy ZBYSZKO

Szanowni Klienci!

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową odsłonę sklepów firmowych ZBYSZKO. Galerie Mięs i Wędlin poszerzają swoją ofertę o wyselekcjonowane produkty idealnie komponujące się z naszymi wędlinami oraz różnymi gatunkami mięs. Nie masz pomysłu na obiad - przyjdź do naszego sklepu i skorzystaj z kompleksowej oferty. Tradycyjna lada wędlin, charakterystyczne dla nas stoisko mięsne z wołowiną, wieprzowiną, cielęciną czy drobiem, oryginalne włoskie wędliny, produkty garmażeryjne, sosy do mięs, przyprawy, makarony, nietuzinkowe dodatki - to tylko krótki zarys gamy produktów jakie będą mogli Państwo kupić w naszych sklepach.

W sobotę 10.06.2017 otworzyliśmy pierwszy sklep w wyżej zaprezentowanej formule w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Wojska Polskiego 42. Serdecznie zapraszamy!

NEWS
Nowe stoisko na Hali Gnom

Szanowni Klienci,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu dzisiejszym otworzyliśmy kolejne stoisko firmowe na hali targowej Gnom w Łodzi przy ul. Dolnej 5. Serdecznie zapraszamy na zakupy szczególnie w okresie przedświątecznym.

Stoisko czynne jest w godzinach otwarcia hali.

ZAPRASZAMY!

 

 

NEWS
Brzeziny - nowy sklep firmowy

Jest nam niezmiernie miło poinformać, iż w dniu 11.08.2016 r. otworzyliśmy nasz kolejny sklep firmowy w Brzezinach przy ul. Modrzewskiego 2, blisko Biedronki.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego sklepu.